Karrier

Asztalos munkatársat keresünk újpesti és nagytarcsai üzemünkbe, biztonsági ajtógyártási üzletágunkhoz.

Cégünk speciális biztonsági ajtók gyártásához, ill. beépítéséhez keres szakképzettséggel és minimum 5 év munkatapasztalattal rendelkező munkatársat. A területen szerzett tapasztalat elvárás, így első sorban azok jelentkezését várjuk, akik korábban már dolgoztak hasonló jellegű munkakörben!

Feladatok:
  • Nyílászárók burkolatának képzése
  • Hőprés- és egyéb asztalos szakipari gépek használata
  • Dekorburkolatok méretezése, felvitele
  • Mart és rátét minták készítése
  • Szegő-, takarólécek gyártása
  • stb.
  • Esetenként részvétel az ajtók beépítésénél

Előny:
  • Kifejezetten biztonsági ajtók gyártásával, beépítésével kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • Nyílászárók beépítésével kapcsolatos szakmai tapasztalat

Kérjük, szakmai önéletrajzukkal a megadott e-mail címen jelentkezzenek!

A jelentkezéseket az alábbi elérhetőségen várjuk:

Kerekes Zoltán
Tárgy legyen: Asztalos munka jelentkezés

Saját fejlesztésű biztonsági ajtóink gyártásához, alkatrészgyártására keresünk budapesti műhelyünkbe lakatos munkatársat!

Kérjük a jelentkezőket, hogy amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésüket, jelentkezésüket a megadott e-mail címre küldjék el.

A jelentkezés mindenképpen tartalmazza:
  • Szakmai önéletrajz, korábbi munkahelyek, kompetenciák feltüntetésével
  • Fénykép feltüntetése
  • Személyes adatok megadása (minimálisan név, születési hely és idő, lakhely, telefonszám, e-mail cím)
  • Fizetési igény megjelölése (kb. milyen fix bért tart elfogadhatónak, motiválónak)

A jelentkezéseket a következő elérhetőség alapján, az alábbi e-mail címre várjuk:

Tárgy legyen: Lakatos munka jelentkezés

A küldött anyag alapján kiválasztott jelentkezőket e-mailen értesítjük, majd egy személyen állásinterjúra invitáljuk.

Cégünk által forgalmazott termék kategóriák
icon bizt ajto
Biztonsági ajtók
Biztonsági ajtók, egyedi méret és egyedi kivitel szerint.
Minden biztonsági ajtónkat az Ön igényei szerint készítjük el!
Minden egy helyen: gyártástól a beépítésig!

icon belt ajto
Beltéri ajtók
Cégünk által forgalmazott, igényes, kiváló minőségű beltéri ajtók - lengyelországi és olaszországi importőreink széles kínálatából.
Dekorfóliás, laminált, furnéros és fenyő ajtók egyaránt választhatóak, több száz minta közül - egyedi méretben!

icon panikszoba
Pánikszoba, biztonsági szoba
Pánikszobák, biztonsági szobák gyártása – a felméréstől a tervezésen át a kivitelezésig.
Cégünk, 20 éves tapasztalattal rendelkezik egyedi méretű és egyedi igényekhez igazodó, komplex biztonsági szobák kialakításában, hogy megvédjük Önt és szeretteit!

icon szekreny
Széfek-Páncélszekrények
Kizárólag minőségi, VdS és MABISZ minősített páncélszekrények, komolyabb értékek biztonságos tárolásához.
Minden termékünk egyedi igények szerint testre szabható, minden termékünk esetén gondoskodunk az elektornikai háttérről is.
Kíváló termékek, igényes üzletekbe, irodákba, otthonokba.

icon pancel
Páncéltermek
Német gyártmányú, minősített, moduláris trezortermek vállalati értéktárak - első sorban pénzintézetek részére.
Cügünk, autorizált partnere a németországi Wertheim és a Lampertz vállalatoknak, amelyek által gyártott moduláris rendszereket, a vonatkozó szabványok és minősített eljárás szerint alakítjuk ki.

Securemme
Zárak
Biztonsági zárak, bevéső zárak, portálzárak, trezorzárak, hengerzárbetétek, hevederzárak, elektronikus zárak, széf- és páncélszekrény zárak és minden létező zártípus kis- és nagykereskedelme.
Termékpalettánk a legkomolyabb minőségű és leginnovatívabb eszközöket kínálja, minden igényre talál nálunk megoldást!

icon szerelveny
Szerelvények
Kilincsek, rozetták, törésvédők, zár alkatrészek és kiegészítők kis- és nagykereskedelme.
Óriási választék, valamennyi termék tetszőleges színben választható. Termékeinket önállóan vagy ajtóinkhoz is kérheti!

Postaládák, kulcstárolók
Postaládák, kulcstárolók, pénztárolók
Postaládák, kulcstárolók és pénztárolók széles választéka megtalálható szortimentünkben. Minden
igényt kielégítő tárolók többféle méretben és minőségben kaphatók irodák,- létesítmények és magán
felhasználok részére egyaránt. Bővebben »
icon szef
Használt széfek
Bútorszéfek, falszéfek, lap-top széfek, irattárolók, fegyverszekrények, tűzálló széfek és még számos egyéb termék!
Teljes értékű, felújításon, átvizsgáláson átesett termékek!

Díjmentes felmérés és szaktanácsadás!
Egyeztessen velünk
időpontot felmérésre,
mely minden
kötelezettségtől
mentes!

2017-03-28 23:00:00

galeria box

Bemutatóterem

Budapest XIV. ker., Fogarasi út 195.

Nyitva tartás:
Hétfőtől - Péntekig: 9-17 óráig
Szombaton-Vasárnap: ZÁRVA

Telefon: + 36 1 422 0956
Tel./Fax: + 36 1 422 0957

Iroda

Budapest, IV. ker., (Külső)
Váci út 40.

Tel/fax.: + 36 1 369 6104
Mobil: + 36 20 444 1141

Rendelkezésére állunk:

Mobil:    + 36 20 444 1434
mabisz
image004unnamed
pic1 pic2 pic3 pic4 pic5 pic6 pic7 SAFEtronics Technomax ISS-GST