Dolgozzon velünk!

Változatos munkalehetőség, biztos háttér.

Asztalos munkatársat keresünk újpesti és nagytarcsai üzemünkbe, biztonsági ajtógyártási üzletágunkhoz.

Cégünk speciális biztonsági ajtók gyártásához, ill. beépítéséhez keres szakképzettséggel és minimum 5 év munkatapasztalattal rendelkező munkatársat. A területen szerzett tapasztalat elvárás, így első sorban azok jelentkezését várjuk, akik korábban már dolgoztak hasonló jellegű munkakörben!

Feladatok:
  • Nyílászárók burkolatának képzése
  • Hőprés- és egyéb asztalos szakipari gépek használata
  • Dekorburkolatok méretezése, felvitele
  • Mart és rátét minták készítése
  • Szegő-, takarólécek gyártása
  • stb.
  • Esetenként részvétel az ajtók beépítésénél

Előny:
  • Kifejezetten biztonsági ajtók gyártásával, beépítésével kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • Nyílászárók beépítésével kapcsolatos szakmai tapasztalat

Kérjük, szakmai önéletrajzukkal a megadott e-mail címen jelentkezzenek!

A jelentkezéseket az alábbi elérhetőségen várjuk:

Kerekes Zoltán
Tárgy legyen: Asztalos munka jelentkezés

Saját fejlesztésű biztonsági ajtóink gyártásához, alkatrészgyártására keresünk budapesti műhelyünkbe lakatos munkatársat!

Kérjük a jelentkezőket, hogy amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésüket, jelentkezésüket a megadott e-mail címre küldjék el.

A jelentkezés mindenképpen tartalmazza:
  • Szakmai önéletrajz, korábbi munkahelyek, kompetenciák feltüntetésével
  • Fénykép feltüntetése
  • Személyes adatok megadása (minimálisan név, születési hely és idő, lakhely, telefonszám, e-mail cím)
  • Fizetési igény megjelölése (kb. milyen fix bért tart elfogadhatónak, motiválónak)

A jelentkezéseket a következő elérhetőség alapján, az alábbi e-mail címre várjuk:

Tárgy legyen: Lakatos munka jelentkezés

A küldött anyag alapján kiválasztott jelentkezőket e-mailen értesítjük, majd egy személyen állásinterjúra invitáljuk.

Maradt még kérdése?

Kérjen személyes találkozót munkatársunktól.